флаг

Новини

Стартував прийом заявок до членства в Громадській раді
Повноваження Громадської ради при районній державній адміністрації припинено розпорядженням голови районної держадміністрації від 11.12.2014 № 382 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні те реалізації державної політики». Нині здійснюється формування нової Громадської ради, до членства в якій ми запрошуємо всіх активістів, яким не байдужа доля району.

Цим же розпорядженням було створено робочу групу з підготовки та проведення звітно-виборчих зборів із формування нового складу Громадської ради при РДА, до якої входять представники виконавчої влади, громадські активісти, волонтери.

Самі звітно-виборчі збори із формування нового складу Громадської ради заплановані на 10 лютого 2015 року.

До складу Громадської ради запрошуються представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до чинного законодавства України.

Для участі у звітно-виборчих зборах із формування нового складу Громадської ради робочій групі подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (далі – ІГС). У заяві обов’язково зазначаються контактні телефони та електронна адреса (за наявності) представника ІГС. Від кожного ІГС подається кандидатура лише одного представника.

До заяви додаються наступні документи, засвідчені керівником організації та печаткою (у разі наявності):
- рішення керівника ІГС (або колегіального органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника ІГС для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника ІГС;
- копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС;
- інформація про результати діяльності ІГС протягом 2013-2014 років.

Заявки для участі у звітно-виборчих зборах із формування нового складу Громадської ради приймаються робочою групою за адресою: Чернігівка, вул. Леніна, 401, к. 25 (організаційний відділ апарату райдержадміністрації) з понеділка по п’ятницю до 26.01.2015 року.

Деталі – телефоном 0507739191 (головний спеціаліст організаційного відділу апарату РДА Синєпольська А.О.).

Робоча група з підготовки та проведення звітно-виборчих зборів із формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.