флаг

Новини

Вимушені переселенці, які проживають на території району, отримали «гуманітарку» від Уряду Німеччини
17 грудня 8 родин з числа висушених переселенців, які проживають на території Чернігівського району, отримали гуманітарну допомогу, надану Урядом Німеччини. Серед цих родин 3 багатодітні, інші – пенсіонери. Про це повідомляє районний штаб по роботі з громадянами, які прибувають на територію району з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, що діє на базі РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області.

У якості гуманітарної допомоги всі громадяни отримали побутову техніку: електроплити, водонагрівачі, холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі, праски та чайники. Родинам надали меблі – ліжка, столи, а також матраци, ковдри, постільну білизну та дитячі речі.

Упродовж жовтня до м. Запоріжжя надходила гуманітарна допомога від Уряду Німеччини, призначена для внутрішньо переміщених осіб зі східних областей України. До складу допомоги, зокрема, входили модульні конструкції для будівництва транзитного містечка, побутова техніка, одяг, медикаменти, дитячі речі та продукція першої необхідності. Розподіл даної допомоги між людьми, які її потребують, представники Регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян та представники Товариства Червоного Хреста розпочали на початку грудня.