флаг

Новини

Цього року в області завершать всі перехідні об'єкти “Великого будівництва”

Сьогодні під час пресконференції голова обласної державної адміністрації Олександр Старух розповів про досягнення у реалізації програми Президента України «Велике будівництво»  та плани на поточний рік.

У 2020 році у нашому регіоні було розпочато 58 об’єктів, наразі завершено 45. Запоріжці  реконструювали чотири дошкільних заклади, п’ять шкіл, три стадіони  та відремонтували двадцять чотири автодороги. Також протягом минулого року ремонтували приміщення та купували обладнання для 9 приймальних відділень лікарень.

Зараз за програмою «Велике будівництво» найактивніше працює Мелітополь, де до кінця травня планують завершити капремонти ЗОШ № 15 по вул. Гризодубової та ДЮСШ № 3 по вул. Ломоносова. Також до фінішу наближається благоустрій нового стадіону в Комишувасі, оновлення приймальних відділень Василівської та Пологівської ЦРЛ.

- Цього року ми продовжуємо активну співпрацю з Європейським інвестиційним банком.  Загальний обсяг видатків – близько 400 млн грн. Найбільші проєкти – це утеплення корпусів обласної клінічної лікарні, відновлення ЗОШ № 53 та реконструкція колегіуму «Мала гуманітарна академія» у Запоріжжі, термомодернізація гуртожитків ЗНУ та БДПУ, а також 7 соціальних об’єктів у Мелітополі та Бердянську, – повідомив Олександр Старух.

Загалом на реалізацію в Запорізькій області заходів «Великого будівництва» минулого року направили 955 млн грн.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю