флаг

Новини

Директор «Медіа Групи Україна» Євгеній Бондаренко у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» розповів про план дій щодо забезпечення максимальної доступності українських телеканалів для населення

Директор «Медіа Групи Україна» Євгеній Бондаренко у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм» розповів про план дій щодо забезпечення максимальної доступності українських телеканалів для населення.

«Рік тому Президент зібрав керівників усіх медіагруп і ми розробили й узгодили план дій щодо забезпечення максимальної доступності українських телеканалів, в тому числі в зоні розмежування. Був запропонований план. Перше: всі медіагрупи створять по каналу, який буде транслюватися на незакодованих супутниках», - зазначив Бондаренко.

Також він підкреслив, що усі групи до кінця березня 2020 року виконали цю частину плану.

«Друга історія, яку ми пропонували спільно з групою «1 + 1», яка є оператором супутника «Віасат», - бюджетна програма з надання тим, хто зацікавлений у контенті українських каналів, set-toр боксів, за допомогою яких можна споживати цей контент», - розповів Бондаренко.

Третім кроком стала зміна збільшення покриття мережі Т2 у зоні за рахунок змінення модуляції.

«Тобто перший пункт медіагрупи повністю виконали, по другому ми досі відкриті до діалогу з розробки програми з надання set-toр боксів для населення, яке хоче вживати контент супутникових операторів. З точки зору модуляції зараз присутні кабель, супутник, інтернет, ott-платформи та Т2. Якщо проблеми з покриттям Т2 будуть вирішені в зоні розмежування найближчим часом, то в принципі всі технології будуть доступні», - підсумував Бондаренко.