флаг

Новини

Привітали представників місцевого самоврядування
Перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов у рамках районних урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування, які пройшли в РЦКД напередодні цього свята, привітав усіх тих, від чиєї роботи залежить розвиток місцевих громад.

– Шановні колеги, дозвольте мені звернутися саме так до вас, оскільки і органи виконавчої влади виконують ту ж саму функцію, разом, спільно із вами, – привітав присутніх Віктор Сапальов. – Звертаючись до присутніх у цій залі, у вашій особі я звертайся до депутатів усіх рівнів: від сільських і селщиних до районних, до сільських голів, до голови районної ради, виконкомів, до всіх тих, хто залишається, скажімо так, за шпальтами всього того, що відбувається у величезному механізмі місцевого самоврядування. Ви отримали мандат від народу на виконання функцій представництва на територіях. Ви всі, хто у своєму повсякденному житті щодня зустрічається з найгострішими проблемами, які часто практично неможливо вирішити, Але, незважаючи на це, ви знаходите можливості допомогти людині, відгукнутися. Попри скруту, ми разом із вами забезпечуємо добробут наших громадян. Переконаний, що часто здається, що ось-ось руки опускаються, а ви знову знаходите в собі сили працювати на користь громад. Бажаю здоров’я та миру, миру над головою, миру в душі, миру в серці. Я бажаю, щоб ви мали міцний тил у сім’ї та ваших колективах. Нехай невичерпною буде криниця вашої душевної теплоти, якою ви ділитися зі всіма, хто до вас звертається. Я хотів би, щоб у переддень свята ви найщиріші слова привітання адресували тим, хто все своє життя пропрацював у місцевому самоврядуванні і знаходиться на заслуженому відпочинку. Міцного здоров’я, достатку і удачі!

Свої вітання колегам адресував і голова Чернігівської районної ради Олександр Романчук. Він вручив Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня депутату районної ради, голові правління СВК ім. Щорса Ірині Іордановій, справедливо зазначивши, що Ірина Анатолівна – перша жінка нашого району, яка була відзначена такою високою нагородою.


За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Запорізької облдержадміністрації була відзначена Обіточненський сільський голова Тетяна Скрипка.

Грамотами Чернігівської районної ради нагороджені депутат районної ради шостого скликання, заступник голови райдержадміністрації Віталій Манич, депутат райради цього ж скликання Наталія Пузанова, секретар Чернігівської селищної ради Тетяна Кривонос, Новомихайлівський сільський голова Сергій Кругляк, спеціаліст-землевпорядник Верхньотокмацької сільської ради Станіслав Бобир.

За підсумками рейтингової оцінки діяльності виконавчих комітетів сільських та селищної рад із виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в 2014 році дипломами районної державної адміністрації нагороджені виконавчі комітети Чернігівської селищної ради (І місце), Богданівської (ІІ місце) і Владівської (ІІІ місце) сільських рад.