флаг

Новини

Громади мають ефективно працювати для людей

На цьому наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час зустрічі з керівництвом райдержадміністрації та головами ОТГ Бердянського району.

Для зручного та комфортного життя людей у кожній громаді повинні працювати Центри надання адміністративних послуг, служби, що опікуватимуться соціальним захистом та дітьми, а також - ефективна система управління комунальним майном.

Першочергове завдання посадовців – сформувати дієвий адміністративний апарат, який зможе  ефективно виконувати всі повноваження місцевого самоврядування. Можливості і кадровий потенціал є. До роботи варто залучити колишніх сільських голів, співробітників ліквідованих місцевих рад та райдержадміністрацій. Вони володіють специфічними професійними знаннями, багато знають про місцеві проблеми та шляхи їх вирішення і з перших днів забезпечать у громаді грамотну роботу, - зазначив Олександр Старух.

А працювати є над чим. За останній рік у комунальну власність громад району передали 165 шкіл, лікарень, будинків культури. Всі  вони потребують технічного утримання, модернізації та оснащення для потреб людей. Ще одна важлива справа – підготовка та реалізація проєктів із залучення коштів  для розвитку громад.

Обласна влада і надалі буде координувати процес передачі повноважень, надавати консультації та методичну допомогу. Громади і райдержадміністрації мають стати цілісним механізмом, що працює на вирішення проблем Запорізького краю.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю