флаг

Новини

Колегія РДА: як громадські формування співпрацюють з правоохоронцями
Одним із питань, обговорених під час засідання колегії райдержадміністрації, яке провів 21.10.2014 голова районної державної адміністрації Олександр Лісняк, стало виконання вимог Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», вжиті заходи, спрямовані на забезпечення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку та заохочення громадських помічників дільничних інспекторів міліції.

Щодо цього питання виступив заступник начальника Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області Володимир Фівка. За його словами, відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону» громадяни України мають право створювати у встановленому законом порядку громадські об’єднання для участі в охороні громадського прядку, сприяти правоохоронним органам, органам місцевого самоврядування в припиненні кримінальних та адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань. Станом на 21.10.2014 року на території Чернігівського району діє чотири таких формування у яких задіяно понад 80 осіб. З числа членів громадських формувань підібрано 4 особи, які у встановленому порядку оформлені як громадські помічники дільничного інспектора міліції.

Також під час засідання колегії розглянуті результати комплексної перевірки здійснення виконавчим комітетом Новополтавської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, про що доповів начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Євген Кривний.

Начальником загального відділу апарату райдержадміністрації Мариною Богдан підсумовано роботу зі зверненнями громадян в Чернігівському районі за 9 місяців 2014 року.

За підсумками колегії з усіх питань були прийняті відповідні розпорядження.