флаг

Новини

У день голосування виборчі дільниці без охорони не залишаться
Охорона виборчих дільниць району під час позачергових виборів до Верховної Ради України стала головним питанням, що обговорювалось на нараді в райдержадміністрації за участі представників місцевого самоврядування та громадських формувань.

Про хід підготовки виборчих дільниць до позачергових виборів доповіла керівник апарату райдержадміністрації Валентина Логвиненко. Звісно, деякі проблеми є, але залишається ще час для їх вирішення. Про конкретну готовність кожної з дільниць розповіли селищний і сільські голови.

Як зазначив начальник сектору дільничних інспекторів міліції Чернігівського РВ ГУ МВС України в Запорізькій області Андрій Ходонович, нині на території району зареєстровано 4 громадських формування з охорони громадського порядку: Чернігівська козацька спецдружина, Новомихайлівська козацька спецдружина, Чернігівська козацька сотня «Яструб», громадське формування «Оберіг».


Протягом ІІІ кварталів цього року вищевказаними громадськими формуваннями, спільно зі співробітниками райвідділу, проведено 61 профілактичний рейд, у ході яких виявлено 3 адміністративні правопорушення і розкрито 3 злочини. Проводяться патрулювання території району у вихідні та святкові дні.

У ході наради було вирішено, що дані громадські формування будуть залучатися до охорони всіх 23 виборчих дільниць, оскільки штату працівників міліції для цього не вистачить. Наразі складено відповідні графіки чергувань, аби на кожній з дільниць району було максимально забезпечено дотримання правопорядку.

Як зазначив голова районної державної адміністрації Олександр Лісняк, при нинішній непростій ситуацій в країні така співпраця між громадами та районним відділком міліції є вкрай важливою. Він також висловив сподівання, що сільські ради також підтримають ініціативу громадських формувань і вибори в районі пройдуть без порушень.

Також під час наради обговорили Звернення Президента України щодо реалізації Мирного плану та зміцнення обороноздатності держави, основні положення "Стратегії реформ Президента України-2020".

Селищному і сільським головам повідомлено про необхідність скасування або заміни розпорядчих актів, зняття з контролю інструкцій та методичних листів про відзначення Дня захисника Вітчизни 23 лютого.

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Віктор Крижко наголосив на необхідності посилення інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо протидії диверсійній, шпигунській та терористичній діяльності.