флаг

Новини

Запоріжці відзначають сьому річницю Революції Гідності

Сьогодні, 20 листопада, на майдані Героїв у Запоріжжі відбулось урочисте покладання квітів, присвячене Дню Гідності та Свободи. У заході взяли участь голова облдержадміністрації Віталій Боговін, перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков та  керуючий справами обласної ради Володимир Подорожко.

У цьому році спільнота відзначає сьому  річницю від початку Євромайдану, що переріс у Революцію Гідності і змінив історію сучасної України. Саме 21 листопада 2013 року на Майдан вийшли активісти та студенти, обурені попранням демократичних цінностей.

 “Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих у Революції Гідності, наших співвітчизників, що боролися за ідеали свободи і демократії. Ми пам’ятаємо патріотизм та мужність українців, що стали на захист прав і свобод людини, національних інтересів України та європейського вибору”, – прокоментував подію Віталій Боговін.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих героїв, які захищали Україну за часів Майдану та на сході України, та поклали квіти до пам'ятного знаку Героям Революції Гідності.

Довідково.

День Гідності і Свободи встановлено указом Президента України 13 листопада 2014 року «Про День гідності і свободи». Метою його запровадження є збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю