флаг

Новини

Захисний костюм чи білий халат? В чому працюють лікарі, що лікують хворих на коронавірус

Заступник директора з поліклінічної роботи Запорізької міської лікарні №7 Марина Скрипник розповіла, як виглядає робочий процес в ковідному госпіталі. Вхід в “червону” зону дозволено лише медичним працівникам тільки у захисних костюмах. Далі медичні працівники йдуть у відділення, де лікуються пацієнти з COVID.

- Коли виходять співробітники, які змінюються, то вони роздягаються, проводять дезінфекцію та виходять через зону, далі приймають душ, переодягаються та працюють далі. Простим пацієнтам там знаходитись не можна, тільки  співробітникам медичного закладу. У «червоній» зоні медичні працівники знаходяться у захисному костюмі, зазвичай, три години, проте, лікарі можуть знаходитись і більше: і п’ять, і шість годин. Звичайно, це досить важко. Важкість хворих за останній час зростає і у лікарів виникає необхідність перебувати там довше, бо не можна залишити пацієнтів, - розповідає Марина Скрипник.

Під ковідний госпіталь перепрофільовано всі стаціонарні відділення лікарні, а це 130 ліжок. На стаціонарному лікуванні знаходиться 80 пацієнтів з діагнозом COVID-19, з них 60% мають важкий перебіг хвороби, 10 пацієнтів знаходяться у реанімаційному відділенні.

Нагадаємо, заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва перевірила Запорізьку міську лікарню №7, яку перепрофільовано в ковідний госпіталь у зв’язку з поширенням у мережі фейкової інформації про відсутність вільних ліжок та кисню.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю