флаг

Новини

Нагороджено переможців обласного конкурсу «Студент року 2020»

Сьогодні, 17 листопада, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року 2020», приуроченого до відзначення Міжнародного Дня Студента. Через карантинні вимоги святковий захід проходив в онлайн форматі. До заходу приєдналися голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін, заступник голови ОДА (стажування) Олександр Свистун та начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова.

‒   Найвеселіші часи в житті людини – це студентські роки. Саме тому ми завжди з посмішкою на вустах відзначаємо День студента. Свято, яке завжди асоціюється з молодістю, романтикою та оптимізмом. Дорогі студенти! Сьогодні ви відкриваєте для себе світ, який швидко змінюється,  вивчаєте власні таланти і адаптуєте їх до потреб сьогодення. Карантин вносить свої правила, проте, ваша активна життєва позиція, творчі ідеї та ініціатива стають рушійною силою суспільства. Я радий вітати фіналістів з перемогою в щорічному конкурсі Студент року, що ще раз доводить, що кожне нове покоління талановите і прогресивне! Ви – майбутнє України, ви – майбутнє Запорізької області. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, і пам'ятайте, що все в ваших руках! Бажаю вам миру і добра, успіхів у навчанні, творчих та інтелектуальних звершень і міцного здоров’я! – привітав талановитих студентів Віталій Боговін.

Обласний конкурс «Студент року» проводиться щороку. Основна мета конкурсу – це виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, створення умов для їх самореалізації.

У 2020 році на конкурс було запропоновано 68 кандидатур студентів закладів вищої освіти Запорізької області в 11 номінаціях:

 • Номінація «Студент - лідер студентського самоврядування року»

 • Номінація «Студент – суспільний діяч року»

 • Номінація «Студент – спортсмен року»

 • Номінація «Студент – волонтер року»

 • Номінація «Студент – журналіст  року»

 • Номінація «Студент - патріот року»

 • Номінація «Студент – артист  року»

 • Номінація «Студент – староста  року»

 • Номінація «Студент – вчений  року»

 • Номінація «Студентська сім’я року»

 • «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації».

Конкурс проходив у 3 етапи: факультетський та університетський – протягом жовтня, обласний у листопаді.

Кожен заклад освіти надав на розгляд конкурсній комісії характеристику на претендента та відеопрезентацію «Моє портфоліо» із зазначенням конкретних особливих заслуг, нагород і результатів роботи, фотографій, які підтверджують особливі досягнення студента у відповідній номінації.

За результатами конкурсу переможці  були відзначені Подяками обласної державної адміністрації та грошовими преміями. У 2020 році фонд на отримання премій складає 26 тис. грн. Кошти будуть перераховані на власні банківські картки студентів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю