флаг

Новини

Місцеві бюджети отримали понад п'ять мільярдів гривень податків з доходів запоріжців

З початку року до місцевих бюджетів регіону надійшло 5 мільярдів 150 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (не враховуючи показники великих підприємств). За повідомленнями Головного управління ДПС у Запорізькій області, запоріжці збільшили сплату ПДФО на 374 мільйони або на 8 відсотків у порівнянні з минулим роком.

Найбільші суми до бюджетів громад надійшли від платників м. Запоріжжя – 2 мільярди 165 мільйонів гривень. Роботодавці і мешканці м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів спрямували 753 мільйони, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 538,6 мільйони, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 395,3 мільйони, Василівського та Михайлівського районів – 321 мільйон, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 256 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 166 мільйонів, Вільнянського, Новомиколаївського районів – 165,5 мільйони.

Основними видами доходів, які забезпечили надходження ПДФО, є заробітна плата (85,5%), грошові виплати військовослужбовцям (6,1%), інші доходи (паї, дивіденди – 6,2%), декларування доходів ФОП, самозайнятих осіб та громадян (2,2 %).

Станом на початок листопада в області зареєстровано 72,3 тисячі платників податку на доходи фізичних осіб, серед яких 18,5 тисячі суб’єктів господарювання-юридичних осіб та 53,8 тисячі-фізичних осіб.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю