флаг

Новини

День працівників радіо, телебачення та зв'язку України

Шановні працівники медіасфери!

Сьогодні ми святкуємо День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Це свято об’єднує представників багатьох професій: журналістів, операторів, редакторів та видавців, монтажерів, технічних спеціалістів, операторів зв'язку. Ви щодня забезпечуєте одне з найголовніших прав громадянина – право на свободу слова та вільне вираження своїх поглядів.

В період пандемії ваша робота особливо важлива! Коли всі мають дистанціюватись та ізолюватись, саме ви створюєте комунікацію. Я дякую працівникам мобільних операторів і інтернет провайдерів за щоденну невтомну роботу, що дозволяє нам завжди бути на зв'язку! 

Я дякую журналістам, операторам, редакторам, що інформують суспільство про зміни і висвітлюють події, що відбуваються тут і зараз. Я дякую всім працівникам теле- і радіомовлення за кропітку і відповідальну роботу, яка залишається за кадром, проте є фундаментом.

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Бажаю професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, надійних друзів та колег!

 

Голова облдержадміністрації                            Віталій Боговін