флаг

Новини

Підприємства Запорізького регіону сплатили майже 200 млн грн "екоподатку"

Надходження екологічного податку у м. Запоріжжя та області за десять місяців склали 197 млн 366 тис. грн (не враховуючи дані великих платників, зареєстрованих у Східному управлінні Офісу ВПП ДПС).

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, до державного бюджету підприємства сплатили 106 млн 225 тис. грн, до місцевих скарбниць – 91 млн 141 тис. грн.

Майже 79% з загальної суми забезпечили суб'єкти господарювання м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 155 млн 839 тис. грн, за забруднення довкілля Запорізького району надійшло 18,5 млн грн, м. Запоріжжя – 9,7 млн грн, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 3,2 млн грн, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 3 млн грн, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 2,2 млн грн, Вільнянського та Новомиколаївського районів – 1,4 млн грн тощо.

Відповідно до бюджетного розподілу, 55% "екоподатку" зараховується до державного бюджету, 45% – до спеціального фонду місцевих бюджетів.

На даний час в регіоні нараховується 2899 підприємств, установ і підприємців, які під час своєї діяльності здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об'єкти або розміщують відходи на підставі спецдозволів. Ставки екологічного податку залежать від виду забруднюючих речовин або рівня небезпечності відходів. 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю