флаг

Новини

Триває підготовка теплових господарств до нового опалювального періоду

Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки готовності енергетичних господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2020-2021 років.

Станом на 11 вересня 2020 року, за зверненнями суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, територіальними органами Держенергонагляду було оглянуто 686 джерел теплової енергії з приєднаними до них тепловими мережами та 8 652 системи теплоспоживання соціально важливих споживачів теплової енергії.

За результатами проведених перевірок технічного стану, організації експлуатації теплових, тепловикористальних установок і мереж, їх готовності до опалювального сезону було виявлено 1468 порушень вимог діючих норм і правил у сфері теплопостачання.

Задля усунення порушень керівникам суб’єктів господарювання надано рекомендації у вигляді довідок з переліком невідкладних заходів. На даний час усунуто близько 600 порушень (42 %).

Крім того, від суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до територіальних органів Держенергонагляду надійшло близько 3 300 звернень щодо участі у комісіях з перевірки готовності теплових господарств до роботи в опалювальний сезон. В результаті проведених оглядів підписано 8 287 Актів стану готовності до роботи по енергетичним об’єктам 3190 суб’єктів господарювання, а саме:

джерелам теплової енергії – 438 актів;

соціально важливим споживачам теплової енергії – 7 849 актів.

Також представники територіальних органів Держенергонагляду увійшли до складу 260 оперативних штабів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з підготовки теплових господарств до роботи в ОП.

 

Довідково.

Єдиний порядок підготовки теплових господарств до опалювального періоду встановлено Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду. 

 

За матеріалами Урядового порталу