флаг

Новини

Нелегальні перевізники та порушники безпеки руху - під постійним контролем

За ініціативи облдержадміністрації  у рамках виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 15.03.2019 № 127 «Про впорядкування перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Запорізькій області» (зі змінами), проведено черговий спільний моніторинг пасажирських перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування. Участь у рейді взяли представники Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області та Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області.

У ході моніторингу у м. Запоріжжя та Запорізькому районі Запорізької області перевірено понад 30 автобусів. За результатами перевірок фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області складено 5 актів, в яких зафіксовано надання послуг з перевезення пасажирів без оформлення документів (відсутність договору із організатором перевезень), з них 4 акти складено на ТОВ «БАСТУР».

Робота по боротьбі з нелегальними автоперевезеннями та порушниками безпеки руху знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю