флаг

Новини

Для студентів впровадять діджитал-курси сфері цифровізації освіти

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Партнерство передбачає:

- створення курсу для студентів про діджитал маркетинг на платформі Дія.Цифрова освіта, що буде доступним з нового навчального року;

- співпраця в напрямку вдосконалення цифрової грамотності викладачів;

- проєкти з розвитку підприємництва для студентів у рамках проекту Дія.Бізнес

- нові проєкти в сфері цифровізації освіти.

Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет наголосив, що цифровізація — це розширення можливостей.

  • Це додаток до основного компоненту освіти. Можливість здобувати розширене коло знань не тільки традиційно, за партою, але й користуватися розгалуженою мережею інформаційних ресурсів. Міністерство освіти та науки повністю підтримує процеси цифровізації освіти і буде надійним партнером, — заявив Сергій Шкарлет.

Під час церемонії підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що курс із діджитал маркетингу стане першим прикладом спільної роботи у продовження цього меморандуму.

  • Ми запропонуємо студентам освітній проєкт, про який вони завжди мріяли. Безкоштовно й у сучасному форматі освітнього серіалу, що буде розташований на платформі osvita.diia.gov.ua, — заявила Валерія Іонан.

 

За матеріалами Урядового порталу