флаг

Новини

Вітання голови облдержадміністрації Віталія Боговіна з Днем Конституції України

Дорогі жителі Запорізької області!

Я від усього серця вітаю вас із Днем Конституції України! Це найголовніший документ у нашій державі, що описує наші з вами права і свободи, функції та обов’язки. Саме Конституція  є початком української державності. Саме Конституція  є фундаментом державотворення. 

У Конституції України першим пунктом сказано: Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. А далі йдеться, що людина  є найбільшою цінністю. Тільки розуміючи цінність людського життя та праці, ми можемо говорити про майбутнє розвинутої країни.

Я хочу, щоб кожен українець, читаючи ці строки, сказав: «Так! Це про мою країну». І я вірю, що саме так і буде. Ми зі свого боку робимо все можливе, щоб крок за кроком наблизити наш регіон і країну до лідерських позицій у всіх можливих світових рейтингах. Позиція Президента, Уряду і моя особиста вам відома. Ми за цифровізацію, прозорий бізнес та здорову конкуренцію. Саме тому по всій країні триває цифрова трансформація, ремонтуються дороги, відбудовуються садочки та школи, щоб на наші території їхали інвестори та не боялись відкривати тут свій бізнес. Тим самим працевлаштовуючи наших людей та сплачуючи податки.

Зі святом вас, дорогі земляки! Нехай наше небо буде мирним, а наші військові не знатимуть, що таке поле бою. Нехай ви всі будете здорові та щасливі. 

З Днем Конституції України!

 

Голова Запорізької
обласної державної адміністрації                         Віталій Боговін