флаг

Новини

РІШЕННЯ
зборів представників трудових колективів підприємств, установ, організацій різних форм власності, політичних партій, громадських організацій, органів місцевого самоврядування
смт Чернігівка 20.06.14

За результатами обговорення проекту змін до Конституції України громада Чернігівського району відзначає, що глибинне реформування конституційних засад в Україні є вимогою часу, запорукою розвитку України на шляху демократичних перетворень, гарантом надійного захисту прав і свобод громадян.

Перерозподіл владних повноважень між центром та регіонами надасть реальних важелів впливу органам місцевого самоврядування, територіальним громадам сіл, селищ.

Ми підтримуємо ініціативи Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України із децентралізації влади в Україні, передачі місцевим радам більшості повноважень, що регулюють життя місцевих громад.

Відзначаємо, що питання внесення змін до Конституції повинні вирішуватись тільки в комплексі з оновленням всієї нормативно-правової системи. А сильне місцеве самоврядування неможливе без розвиненої економічної бази. Переконані, що нова Конституція стане справжнім інструментом, що гарантуватиме місцевим громадам їх фінансову незалежність та самоврядність, сприятиме збереженню громадянської злагоди та миру.