флаг

Новини

Створення сприятливого бізнес-середовища неможливе без об’єднання зусиль влади та бізнесу
На цьому наголосив голова районної державної адміністрації Олександр Лісняк під час засідання «круглого столу» з підприємцями, що відбулося 17.06.2014. Представники місцевого бізнесу мали змогу обговорити існуючі проблеми та поставити питання керівникам відповідних служб.

Підприємці озвучили проблеми, які заважають нормально працювати та ускладнюють роботу. Свої питання вони адресували начальнику районного управління юстиції Ірині Усенко, заступнику начальника об’єднаної Токмацько-Чернігівської податкової інспекції Ірині Березок, начальнику дільничних інспекторів міліції Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області Анатолію Ходоновичу, начальнику Чернігівського СР ГУ ДСНС України в Запорізькій області Олександру Кобцю, головному спеціалісту Держземагенства в Токмацькому районі Сергію Кравцову та інших фахівцям, які були запрошені на збори.


– Ми маємо налагодити системну роботу для об’єднання зусиль влади та бізнесу з метою створення сприятливого бізнес-середовища. Впевнений, що при нинішній ситуації основна мета влади – не втручатися в роботу підприємців та не заважати людям, від яких напряму залежить добробут району, - підкреслив Олександр Лісняк.

Загалом участь у «круглому столі» взяло понад 20 представників бізнесу, які порушували проблеми у взаємовідносинах з контролюючими та правоохоронними органами, наводили конкретні приклади. Зокрема, стосовно перевірок контролюючих органів, існування стихійної торгівлі. Звучали і земельні питання.


Голова району запевнив підприємців, що контролюючі органи не допускатимуть тиску та вчинення неправомірних дій відносно суб’єктів господарської діяльності області всіх форм власності, забезпечуватимуть прозорість та відкритість своєї діяльності та проводитимуть роз’яснювальну роботу серед платників податків з питань застосування законів України.

За підсумками «круглого столу» було підготовлено перелік проблемних питань, на які районне керівництво може надати відповіді чи допомогти з їхнім вирішенням.