флаг

Новини

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
Незважаючи на те, що багатьом визнаним і компетентним військовим історикам вдалося майже в найдрібніших подробицях відтворити хід подій років Великої Вітчизняної війни і знайти відповідь на безліч питань, перед нами, напевно, ще на тривалий час залишиться незрозумілим одне - чому за права, благополуччя і прогрес однієї частини людей, об’єднаних якоюсь загальною ідеєю, обов’язково повинні розплачуватися своїм життям, здоров’ям і перспективами інші?

22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить і..., шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із найдовших років в житті lkz тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося. Не судилось пережити цю мить, адже це лише мить у тисячолітній історії усього нашого людства.

Невже ми забули про це? Щороку цього дня ми згадуємо. Згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. Людьми із сім’ями, у багатьох з яких теж були діти, онуки. І, напевно, вони теж хотіли жити в мирі та злагоді...

У цей день ми згадуємо усіх загиблих - під час визвольних боїв, в тилу від голоду та поневірянь, закатованих у неволі. Гірка доля не оминула жодної української родини. Цей біль ми відчуваємо і понині. Сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам’яттю полеглих, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу, перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Голова районної державної адміінстрації Олександр Лісняк.