флаг

Новини

Запорізькі козаки провели навчання на кордоні
16 червня 2014 представники шести козацьких організацій, самооборони Майдану, Народної Ради Запоріжжя побували на території тимчасового прикордоння, в розташуванні військової частини і Усть-Азовського полку отамана С. Галича біля селища Чонгар.

Як і під час першої експедиції на Чонгар, городяни і місцеві підприємці зібрали для українських військовослужбовців гуманітарну допомогу. Активну участь та допомогу у підготовці експедиції взяли Ігор Іванов, Тетяна Макаренкова, Гаррі Есебуа, Олег Сюдіков, Ростислав Шурма.

У військовій частині на кордоні представники Запорізького обласної координаційної ради з питань козацтва та військові провели спільні навчання. Козаки на чолі із заступником голови Обласної координаційної ради з питань козацтва Дмитром Сухініним не лише доставили гуманітарну допомогу, а і виконали почесну місію — за зразкове несення служби нагородили медалями Запорізької обласної державної адміністрації «Козацька Звитяга» прапорщика Юрія Литвина, старшого прапорщика Андрія Тисячного, старшого солдата Євгена Кравченка.

Приємною несподіванкою для всіх військовослужбовців був виступ групи майстрів бойового козацького мистецтва Ю. Копишинського, що продемонстрували прийоми і техніку володіння середньовічною зброєю.

Друга експедиція та навчання видалися вдалими. Попереду у козаків та військових ще багато роботи: охорона кордонів та миру, патріотичне виховання молоді в дусі козацтва та відданості традиціям, Україні. Роль козаків у вирішенні цих питань неодноразово відзанчалась головою Запорізької обласної державної адміністрації Валерієм Барановим. Запорізьке козацтво готове виправдати довіру та виконати найскладніші завдання.