флаг

Новини

Сільгоспвиробники під час засідання виїзної колегії ознайомилися з новими селекціонними сортами пшениці
Два питання було розглянуто під час засідання виїзної колегії, яку провів голова районної державної адміністрації Олександр Лісняк 17.06.2014 року. Крім того, сільгоспвиробники мали змогу побачити нові селекціонні сорти пшениці, висіяні директором ПССДП "БОР", кандидатом біологічних наук Петром Артюшенком, який займається селекціонною роботою вже майже 40 років.
Як зазначив голова райдержадміністрації Олександр Лісняк, впровадження кожного нового сорту зернових супроводжується певним ризиком для сільгосппідприємств, бо не кожен сорт може "прижитися" та дати гарний врожай у наших степових умовах. Приміром, цьогоріч через відсутність вологи був недосів цієї групи. Працювати у нинішніх умовах нелегко ще й через постійне зростання цін на гербіциди та паливо. Але, як підкреслив голова району, управління агропромислового розвитку, як і райдержадміністрація, готові приймати пропозиції від сільгоспвиробників та, за можливості, підтримувати їх та допомагати.

Як зазначив начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Попюк, особливу увагу сільгоспвиробникам слід нині приділити питанню оплати праці працівників на період збору цьогорічного врожаю. Усім сільгосппідприємствам електронною поштою були відправлені київські і районні норми оплати праці на цей відповідальний період. Він підкреслив, що цьогоріч рекомендації управління АПР розроблені дещо за зміненою схемою. Розрахунок зроблено на 20 днів (раніше - на 15) та за двома варіантами.

Також присутнім на засіданні було нагадано, що обов'язкових доплат, відповідно до галузевої угоди і ЗУ «Про оплату праціі», слід дотримуватися (доплати - за інтенсивність, класність, роботу у святкові дні, роботу у вечірній час, якщо колективною угодою не запроваджено підсумованого облікового періоду). Було наголошено, що за рівнем розміру середньої заробітної плати наш район за 2013 рік посів 6 позицію серед районів області. І це завдяки керівникам, які завжди постійно позитивно оцінюють працю своїх працівників, зокрема, керівники СВК «Світанок» і «Новомихайлівський», ПСП а/ф «Росія», ПрАТ «Чернігівський Агрос», ПСП «Зоря», ТОВ «УкрЛан» та «Б-Хмельницький».

Інше питання, що розглядалось на колегії, стосувалось ходу виконання завдань, визначених Президентом України у сфері державної кадрової політики в районній державній адміністрації. Як зазначила начальник начальник відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Лілія Оверченко, районною державною адміністрацією проводиться значна робота щодо реалізації державної кадрової політики, удосконалення системи державного управління, підвищення персональної відповідальності керівників структурних підрозділів за стан роботи з кадрами, вирішення питань кадрового забезпечення згідно з чинним законодавством, підвищення кваліфікації державних службовців та кадрового резерву на посади державної служби райдержадміністрації, дотримання чинного законодавства про державну службу й з питань протидії корупції та виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України.

На 01.01.2014 в районній державній адміністрації працював 71 державний службовець, з яких 53 (74,6 %) підлягали щорічній оцінці. Всього в апараті і структурних підрозділах районної державної адміністрації щорічну оцінку пройшли 53 (100%) державних службовців, серед яких 30 (56, 6%) отримали високу, 23 (43,4 %) - добру оцінки. В апараті районної державної адміністрації оцінено діяльність за минулий рік 13 державних службовців, або 100 % тих, хто підлягав щорічній оцінці, серед яких отримали: 13 (100 %) високу. У структурних підрозділах районної державної адміністрації проведено щорічну оцінку діяльності 40 підлеглих державних службовців, або 100 % тих, хто підлягав щорічній оцінці, серед яких 17 (42,5 %) отримали високу, 23 (57,5%) – добру оцінки.

Протягом звітного періоду проведений I тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Загальна кількість державних службовців районної державної адміністрації, які взяли участь у І турі Конкурсу, склала 12 осіб, з них 8 кандидатур – у номінації «Кращий керівник» та 4 – у номінації «Кращий спеціаліст». За результатами Конкурсу переможцями стали 2 особи та 6 - лауреатами.

Протягом звітного періоду було укомплектовано 8 вакантних посад: 2 - за результатами конкурсного відбору, 2- за результатами стажування, 3 - з кадрового резерву, 1 – за переведенням з іншого державного органу, 1 - за переведенням в межах райдержадміністрації. При підборі кадрів для державної служби використовується практика проведення стажування. У звітному періоді 3 особи пройшли стажування на посадах державної служби та триває стажування ще одного спеціаліста. 

За підсумками колегії були прийняті відповідні розпорядження.