флаг

Новини

Запорізькі учні створили свято писанки

Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді провів обласний фестиваль писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки». 

Захід проводиться з метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих, талановитих дітей і молоді та їх творчого розвитку, задоволення потреб у творчій самореалізації, популяризації мистецтва писанкарства.

У фестивалі брали участь учні (вихованці) закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та закладів освіти обласного підпорядкування: мм. Запоріжжя, Мелітополь, Енергодар, Бердянськ, Токмак; Бердянського, Більмацького, Василівського, Вільнянського, Веселівського, Великобілозерського, Гуляйпільського, Запорізького, Кам’янсько-Дніпровського, Мелітопольського, Михайлівського, Новомиколаївського, Пологівського, Приазовського, Приморського, Оріхівського, Розівського, Токмацького, Чернігівського, Якимівського районів Запорізької області та об’єднані територіальні громади.

На Фестивалі було представлено понад 3000 експонатів, виконаних в таких техніках: традиційні та сучасні писанки, квілінг, травлення, петриківський розпис, роботи із природного матеріалу, декупаж, бісероплетіння, пап’є-маше, дряпанка, валяння, плетіння, вишивка, артишок, темарі, різьблення, тощо. 

Авторів кращих робіт нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю