флаг

Новини

Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку проходять верифікацію у Державному реєстрі

У 2020 році запрацював Державний реєстр майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, який створений з метою забезпечення доступності та відкритості інформації про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку  і послуги, які вони надають.

З інформацією щодо знаходження дитячого закладу оздоровлення та відпочинку можна ознайомитися у Державному реєстрі у вільному доступі мережі Internet, зокрема на офіційному сайті Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, або за посиланнями https://rstmo.ioc.gov.ua.

Майнові об’єкти оздоровлення та відпочинку дітей обов’язково вносяться до Державного реєстру. 

У Державному реєстрі майнових об’єктів 31 дитячий заклад оздоровлення та відпочинку, що розташований на території Запорізькій області, вже пройшов первинну реєстрацію.  Це складає 90% від загальної кількості працюючих закладів оздоровлення у минулому році.

Вже відбулося восьме дистанційне засідання Комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей у Запорізькій області, на яке було подано дитячими закладами  оздоровлення та відпочинку 6 заяв та відповідні документи на верифікацію.

За  результатами розгляду матеріалів комісією було прийнято рішення про верифікацію ще одного закладу, який розташовано в смт. Кирилівці – ДЗОВ «Вогник», 5 ДЗОВ не пройшли верифікацію, оскільки не в повному обсязі подали відомості про майнові об’єкти оздоровлення та відпочинку.

Всього протягом лютого – травня 2020 року комісією верифіковано 16 дитячих закладів оздоровлення.

Інформацію щодо переліку документів, які дитячому закладу оздоровлення та відпочинку необхідно надати на розгляд комісії, можна переглянути на офіційному сайті Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації у рубриці «Оздоровлення та відпочинок дітей».


Довідково.

Власнику/засновнику або орендатору дитячого закладу оздоровлення та відпочинку для внесення відомостей необхідно отримати програмний комплекс «Крипто Сервер. Модуль шифрування».

Для отримання роз’яснень та відповідних налаштувань потрібно звернутись в Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: 044-494-19-26Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю