флаг

Новини

Запорізькі учні взяли участь у заочному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край»

З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей та молоді, збереження культурної спадщини в Україні Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді провів обласний заочний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, у конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, закладів освіти обласного підпорядкування.

На конкурс було представлено понад 4700 експонатів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва: народні іграшки, петриківський розпис, різьблення по дереву, соломка, батик, валяння шерсті, писанки, вишивані роботи, вироби з бісеру, полімерної глини, холодного фарфору, макраме, орігамі, ковані та гончарні вироби тощо.

Високою майстерністю, відповідністю технічним та експозиційним вимогам, творчою індивідуальністю вразили журі авторські та колективні роботи вихованців та учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти та  шкіл-інтернатів: м. Запоріжжя, Мелітополь, Енергодар, Бердянськ, Токмак; Бердянського, Більмацького, Василівського, Вільнянського, Веселівського, Великобілозерського, Гуляйпільського, Запорізького, Кам’янсько-Дніпровського, Мелітопольського, Михайлівського, Новомиколаївського, Пологівського, Приазовського, Приморського, Оріхівського, Розівського, Токмацького, Чернігівського, Якимівського районів Запорізької області та об’єднані територіальні громади.

За підсумками обласного етапу кращі експонати будуть надані на Всеукраїнський етап Конкурсу до м. Києва.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю