флаг

Новини

За минулий тиждень рятувальники ліквідували 27 пожеж в екосистемах області

За минулий тиждень вогнеборці Запорізької області ліквідували 27 загорянь на відкритих територіях. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 9,28 га.

На ліквідацію лише цих займань від ГУ ДСНС залучалось 43 одиниці техніки та 183 рятувальники.

Так, 14 травня в Енергодарі вогнеборці ліквідували пожежу на території Іванівського лісництва. Для ліквідації загоряння були залучені сили та засоби підрозділів ДСНС Енергодару, Дніпрорудного, Кам’янки-Дніпровської та Великобілозерського району. Це: 52 рятувальники та 14 одиниць спеціальної техніки. Від лісового господарства у ліквідації загоряння брали участь особовий склад та дві одиниці техніки. Крім того, від комунальних служб працювала автоцистерна, що забезпечувала безперервний підвіз води для гасіння.

Загальна площа пожежі склала 6 га, з яких 4,5 га – територія лісництва.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до жителів регіону та закликають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях.

Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей. Нагадуємо, що спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків без дозволу відповідних органів заборонено законодавством України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю