флаг

Новини

Звільнення соціальних фахівців внесло корективи в роботу РЦСССДМ
У зв’язку зі скороченням посад соціальних фахівців, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було переглянуто кількість сімей, що перебувають на соціальному супроводі. Про це йшлося під час засідання дорадчого органу з питань координації дій між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та комплексного вирішення питань сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах, що відбулося 17.06.2014 року в районній державній адміністрації.

Провів засідання голова комісії, перший заступник голови РДА Віктор Сапальов за участі директора РЦСССДМ Ілони Щипенко, начальника управління соціального захисту населення Олександра Бороди та заступника начальника УСЗН Валентини Беспалої, начальника служби у справах дітей Людмили Веремій, заступника начальника Токмацького міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції району Олександра Паленого, головного педіатра ЦРЛ Анатолія Яцишина.


Як зазначила начальник РЦСССДМ Ілона Щипенко, станом на 11.06.2014 року на соціальному супроводі спеціалізованого формування «Служба соціальної підтримки сім’ї» Чернігівського РЦСССДМ перебувало 33 сім’ї і 1 особа, які опинилися в складних життєвих обставинах. Було внесено пропозицію продовжити соціальний супровід 10 сімей і 1 особи до подолання ними складних життєвих обставин.

За результатами соціальних інспектувань з-під індивідуального соціального супроводу було знято 21 особу.

Станом на 23.05.2014 на обліку в Банку даних сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах Чернігівського РЦСССДМ перебувало 2 особи і 171 сім’я, у яких проживає 371 дитина.

З початку року, станом на 11.06.2014, здійснено 396 соціальних інспектування. Проінспектовано 254 сім’ї. За результатами інспектувань з Банку даних рішенням комісії було виведено 17 осіб та сімей; введено у Банк даних 2 особи.