флаг

Новини

Голова ЗОДА Валерій Баранов розповів чернігівцям про пріорітети своєї роботи
З робочою поїздкою 13.06.2014 голова Запорізької обласної державної адміністрації Валерій Баранов відвідав Чернігівський район, назвавши його, з огляду на кількість відведених під ниви земель, житницею Запорізької області.

По прибутті очільник області відвідав приватне сільськогосподарське підприємство ”ДОМ” (с. Хмельницьке), що спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур, побував на одному з полів підприємства, де мав змогу побачити нові селекціонні сорти пшениці, ознайомитися з реаліями нинішніх аграріїв, ходом жнив, що в районі вже в розпалі.

Також Валерій Баранов відвідав хірургічне відділення центральної районної лікарні, де за останні роки, завдяки благодійному фонду “Наш край — Чернігівка Запорізької області”, було відремонтовано 6 палат, облаштовано санпропускник. Користуючись нагодою, Валерій Олексійович привітав колектив закладу з професійним святом — Днем медичного працівника.

Традиційно голова облдержадміністрації провів зустріч з адміністративно-господарським активом, де були порушені актуальні проблеми району та окреслені шляхи їх розв’язання. Він підкреслив, що головні його задачі нині — стабілізація ситуації в регіоні та боротьба з корупцією. Він закликав жителів району допомогти йому в реалізації цього: усі конфлікти вирішувати виключно шляхом переговорів, підтримати українську армію, викривати хабарників, які мають понести кримінальну відповідальність.


Також було порушено питання необхідності якнайширшого громадського обговорення змін до Конституції України, що передбачають адміністративно-територіалу реформу, децентралізацію влади, зміни до судової системи тощо.

Представники громадських організацій і формувань, політичних партій, керівники відділів та установ району, сільгоспвиробники, присутні на зустрічі, мали змогу особисто звернутися до голови ОДА із запитаннями та пропозиціями.


Підсумовуючи зустріч, голова райдержадміністрації Олександр Лісняк звернувся до громадськості із закликом вирішувати всі питання із життєзабезпечення району спільно. Підкреслив, що районні керівники — відкриті для діалогу та готові підтримати обструктивні пропозації лідерів громадсьої думки та громадських формувань.