флаг

Новини

Чернігівка наприкінці червня відзначить одразу три дати
Засідання організаційного комітету з питань відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня Конституції України і Дня молоді пройшло в районній державній адміністрації 11.06.2014 за участі представників культури, освіти, коммунальних установ, правоохоронних органів тощо.

Провів засідання голова райдержадміністрації Олександр Лісняк. Він зробив особливий наголовс на тому, щоб під час заходів використали відповідну традиційну атрибутику: у День скорботи запалили Вічний вогонь, під час відзначення Дня Конституції України селище прикрашали державні прапори.

Під час зборів було окреслено плани щодо відзначення кожного із заходів: визначено час і дату, на свята було вирішено задіяти атракціони, які будуть працювати на площі перед РЦКД з 28.06 по 29.06 та організувати торгівлю. Окремим питанням стало забезпечення посадковими місцями учасників заходів, глядачів.

За підсумками засідання керівники, установи та відділи отримали відповідні доручення, серед яких - організація у бібліотеках тематичних викладок до відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні; проведення у районному музеї заходу, присвяченому вшануванню пам’яті жертв війни; розміщення на центральній вулиці селища та місці проведення заходів державної символіки, вітальних банерів тощо; організація охорони громадського порядку під час проведення вищеназваних заходів та залучення до цього громадських формувань.