флаг

Новини

Якщо під час декрету робочу ставку скорочено...
11 справ було розглянуто під час чергового засідання комісії з питань призначення деяких видів соціальної допомоги, яке провів голова комісії, заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапальов 06.06.2014 року.

На призначення державної допомоги для подолання тимчасових сімейних труднощів претендувало 8 багатодітних родин з Чернігівки, Просторого, Нижнього Токмака, Салтичії, Стульневого, Зорі. Підставами для відмовлення у виплатах двом заявникам стали багаторічне невиконання родиною рекомендацій комісії з пошуків офіційних джерел для існування, а також недостовірні відомості, подані в пакеті документів, де заявниця “забула” вказати свого співмешканця.

Під час бесіди одній із претендентів на виплати було роз’яснено її права при виході на роботу після декретної відпустки: за той час, доки жінка займається вихованням дитини, її ставку на робочому місці скоротили до 70% часу. Але, відповідно до чинного законодавства, жінка після виходу з декрету має повернутися на повну ставку, з якої йшла у відпустку. Її того ж дня, звісно, можуть попередити про скорочення робочого часу, але - за 2 місяці до самого скорочення.

Також під час засідання було призначено 2 субсидії мешканкам Стульневого та Новомихайлівки. 1 особі, мешканці Чернігівки, в призначенні субсидії відмовлено.