флаг

Новини

Районна команда «Побратими» стала бронзовим призером гри «Зірниця-2014»
З третім місцем повернулася команда «Побратими» Чернігівського району з обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця-2014», що пройшла 3-4 червня на базі Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник».

Військово-патріотична гра «Зірниця» проводиться вже вчетверте і надає можливість учнівській молоді Запорізького краю випробувати силу духу, фізичний гарт, уміння та спритність, а також продемонструвати яскраві перемоги як у командному, так і в індивідуальних заліках.

В обласному етапі гри взяли участь 72 учнів, які представляли шість команд шкільних закладів м. Запоріжжя та області. На урочистому відкритті гри «Зірниця 2014» команди продемонстрували рівень стройової підготовки, розпочавши змагання у конкурсі стройової пісні. Програмою обласного етапу військово-патріотичної спортивної гри було передбачено змагання зі стрільби, метання гранати, надання долікарської допомоги, бігу на 30 метрів, топографічної підготовки. Також гра включала перевірку знань з воєнної історії України і напевно найскладніший її етап – проходження воєнізованої естафети «Десант».

За результатами змагань суддівська команда обласного етапу гри визначила переможців. Так, перше місце посіла команда «Сокіл» Вільнянського району, друге – команда «Славні лицарі» Гуляйпільского району, третє - команда «Побратими» Чернігівського району.