флаг

Новини

На нараді підсумували соціально-еокономічний розвиток району за І квартал
Про підсумки соціально-економічного розвитку району з урахуванням оцінки результатів діяльності районних державних адміністрацій за січень-березень 2014 року йшлося під час чергової наради в районній державній адміністрації 03.06.2014 року.

Під час наради, яку провів заступник голови РДА Віктор Сапальов, було розглянуто 4 питання. Зокрема, питання розвитку промисловості у районі, рівень оплати за електроенергію населенням, про що доповіла начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Валентина Мамич. Про стан житлово-комунального господарства та будівництва житла в районі звітувала головний спеціаліст відділу Світлана Рубанова.

Також під час наради обговорено питання розвитку сільського господарства, стан ринку праці й заходи, спрямовані на захист прав дитини.

Щодо питання державних фінансів, яке порушила начальник управління фінансів РДА Тетяна Хлепітько, тут було розглянуто рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів, темп зростання (зменшення) доходів місцевих бюджетів (без трансфертів); обсяг податкових надходжень до місцевих бюджетів, темп зростання (зменшення) податкового боргу до зведеного бюджету; темп зростання (зменшення) заборгованості із страхових внесків економічно активних платників до Пенсійного фонду України, темп зростання (зменшення) заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування економічно активних платників.