флаг

Новини

У рейтингу за І квартал Чернігівський район посів 12 місце
Департаментом економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації підбито підсумки діяльності районних державних адміністрацій області за І квартал 2014 року. Чернігівський район у цьому рейтингу посів 12 місце.

Розрахунки оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій здійснювалися за 28 показниками, які, в свою чергу, об’єднані в напрями, що визначають стан розвитку територій.

Найвищі показники у нашого району за напрямом «населення та ринок праці» – 7 позиція. За напрямами «захист прав дитини», «споживчий ринок», «державні фінанси» Чернігівський район - на 11 позиції. З напрямом «економічний розвиток» (включає найбільше - 10 показників) наш район на 13 місці, а за напрямом «житлово-комунальне господарство та будівництво житла» – на 14-му.

Підсумкова оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій за січень-березня 2014 року виглядає таким чином: на першому місці – Запорізький район, на другому – Михайлівський, на третьому – Приазовський. Останнє місце посів Бердянський район.