флаг

Новини

Підтримка армії і козаків-прикордонників - священний обов'язок суспільства
Обласна координаційна рада з питань козацтва за активної підтримки голови облдержадміністрації В. Баранова організувала гуманітарну експедицію до району дислокації прикордонних військ Збройних Сил України і козаків-патріотів, які несуть службу в районі сіл Чонгар та Салькове Херсонської області.

Група у складі Д. Сухініна, П. Бєлана, Ю. Тільте, С. Кириченка провела зустріч у військовій частині, де обмінялися інформацією про діяльність козацьких організацій, проходження служби, військово-спортивну підготовку, розробку законопроектів і рішень Уряду щодо посилення обороноздатності країни.

За відмінне несення служби у бойових умовах, уміле керівництво та особисту хоробрість відзнаками «Козацька Звитяга» та «Запорозька Слава» було нагороджено військовослужбовців і козаків: Сергія Мазура, Ігоря Валєєва, Ігоря Топілка, Володимира Шокарєва, Сергія Галича. Військовим було передано кілька тонн продуктів, предметів побуту і гігієни та амуніції. Ще одним подарунком стали книги про історію козацтва та Запорізького краю А. Авдєєнка і Д. Сухініна.

Особливу подяку висловлюємо активістам козацького руху і членам координаційної ради, які особисто сприяли гуманітарній експедиції: В. Ренєву, О. Бобильову, В. Павлюкову, О. Шеремету, Д. Сухініну, Г. Шаповалову.

Ми звертаємося до всіх козаків, громадян, підприємців області з проханням не забувати про героїчну ратну працю наших братів на кордоні і просимо за можливості підтримувати їх!

Координаційна рада з питань козацтва при голові Запорізької обласної державної адміністрації