флаг

Новини

Збірна команда шкіл району з футболу стала срібним призером обласного змагання «Шкіряний м’яч»
23-25 травня у місті Бердянськ проходили обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» 2014 серед школярів. На цих змаганнях наш край представляла збірна команда шкіл району. Окрім цього, грали команди з Мелітополя, Приморська, Токмака, Бердянського району та команда Бердянська.

За регламентом у перший день були проведені змагання з елементів техніки гри в футбол: жонглювання, удари по м’ячу на точність та удари по м’ячу на дальність. Після цього розпочалися ігри, які проводилися за коловою системою. За жеребом перша гра у збірної нашого району була з господарями поля — командою Бердянська. У цій зустрічі чернігівчани поступилися з рахунком 0:2. Проте, ця поразка була першою і останньою поразкою нашої команди на цих змаганнях. Юні футболісти в наступних іграх зібралися і перемогли суперників з Токмака з рахунком 3:1. Потім обіграли команду з Приморська — 3:0, збірну Бердянського району — 2:0. Із мелітопольськими футболістами розійшлися з нічиєю.

Тож, І місце на цих змаганнях — за господарями, ІІ — за нашою збірною, а ІІІ — за командою Бердянського району. Вітаємо наших спортсменів з цією перемогою і бажаємо їм успіхів у наступних змаганнях.  Ось імена наших срібних призерів: Бєлік Тимур, Мусієнко Віталій, Фівка Олександр, Лисенко Сергій, Таран Денис, Перетятько Марк, Тур Денис, Щербинка Олександр, Житарюк Олександр, Ліфер Олександр і Моргун Павло.