флаг

Новини

Допомога людині, яка повернулася з місць позбавлення волі
Людям, які повернулися з місць позбавлення волі, непросто адаптуватися у реаліях сьогодення. Допомогти їм у цьому покликана спостережна комісія при районній державній адміністрації, чергове засідання якої відбулося 28.05.2014 року під головуванням заступника голови РДА Віктора Сапальова.

Члени комісії, серед яких – представники районного управління юстиції, територіального центру соціального обслуговування населення, Токмацького МВ КВІ (Чернігівський підрозділ) УДПуСУ в Запорізькій області, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо, розглянули можливості надання допомоги з соціальної адаптації звільненому з місць позбавлення волі жителю Новоказанкуватого.


За підсумками засідання відповідним установам та структурам, відповідальним за соціальний захист громадян, а також депутатам сыльської ради було рекомендовано у межах своїх повноважень підтримати чоловіка, який нещодавно відбув покарання за крадіжки: посприяти його працевлаштуванню, запропонувати допомогу соціального фахівця тощо.