флаг

Новини

Серця дитячі хай повняться любов’ю…
Яскравим та по-дитячому безпосереднім стало свято «Серця дитячі хай повняться любов’ю», що пройшло напередодні Міжнародного дня захисту дітей в районному центрі культури та дозвілля. Організували захід спеціалісти служби у справах дітей.

– Символічно, що День захисту дітей розпочинає саме найбажанішу для дітей пору року – літо, – звернувся до присутніх виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації, заступник голови РДА Віктор Сапальов. – І обов’язок нас, дорослих, зробити все можливе, щоб дитинство наших маленьких співгромадян було сповненим любові та миру.

Він вручив грамоти районної державної адміністрації прийомним батькам: подружжю Ходусів Анатолію Володимировичу і Наталі Григорівні та Олені Станіславівні Рябухіній.

До вітань, від імені усього депутатського корпусу, долучився й голова районної ради Олександр Романчук, відзначивши грамотами райради опікунів Валентину Миколаївну Прокопенко й Любов Володимирівну Коротич.

Опікунів, піклувальників, прийомних батьків і їхніх дітей, а також дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які зібралися в залі, чекав того дня це один приємний сюрприз – концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності Чернігівської школи імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника під керівництвом педагогів Олени Петрівни Єрмакової і Галини Михайлівни Крижко.