флаг

Новини

Щоб вибори в районі пройшли чесно й безпечно на кожній з територій
Як район підготувався до виборів, які є проблеми і як влада та правоохоронні органи забезпечуватимуть порядок та законність на виборчих дільницях? Це стало предметом обговорення учасників наради-семінару з селищним та сільськими головами, що відбулася 22.05.2014 в районній державній адміністрації.

Як наголосила керівник апарату РДА Валентина Логвиненко, завдяки небайдужості й самовідданості голів та членів дільничних комісій, місцевих керівників, практично всі 23 виборчі дільниці району до проведення голосування готові. У більшості з них створені необхідні побутові умови, дільниці отримали все необхідне для голосування на дому, були телефонізовані, до них доставлені бюлетені для голосування.

Як наголосив заступник начальника Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області, майор міліції Володимир Фівка, правоохорнцями взято під охорону всі виборчі дільниці району. До цієї надзвичайно важливої за нинішніх умов справи залучено й громадські формування добровільних помічників міліції, зокрема, й козацькі.

Заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапальов, який провів нараду, особливо поцікавився організацією підвезення виборців з віддалених вулиць і сіл до виборчих дільниць у день голосування. Як доповіли керівники органів місцевого самоврядування, на більшості територій транспортних проблем не повинно виникати, адже про це подбали керівники місцевих сільгосппідприємств, фермерських господарств. Подекуди, як підкреслив в.о. голови РДА Віктор Сапальов, необхідно впорядкувати прилеглу територію. У “день тиші” – подбати про те, щоб ніде не залишалася розміщеною політична рекламна продукція. Також він попросив звернути увагу на забезпечення дільниць державними символами України. А в цілому, він висловив побажання, щоб вибори у районі пройшли по-діловому, без жодних порушень і пригод, чесно, неупереджено, у відповідності до законів України. Не агітуючи, як того вимагає закон, за якогось певного кандидата, заступник голови райдержадміністрації закликав усіх учасників наради-семінару та жителів району прийти у день голосування на виборчі дільниці.

Також під час наради було розглянуто лист Токмацької об’єднаної державної фінансової інспекції від 28.04.2014 № 004-14/573 про результати ревізії сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Широкоярської сільської ради Чернігівського району Запорізької області за період з 01.01.2011 по 31.12.2013 року. За підсумками розгляду Широкоярській сільській раді було рекомендовано надати інформацію по усуненню виявлених фінансових порушень до Чернігівської районної державної адміністрації.