флаг

Новини

З початку року підтримку соціальних фахівців отримало 223 сім’ї району
Засідання дорадчого органу з питань координації дій між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та комплексного вирішення питань сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах відбулося 23.05.2014 в районній державній адміністрації.

На засіданні, яке провів голова комісії, заступник голови РДА Віктор Сапальов, були присутні директор Чернігівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ілона Щипенко, начальник управління соціального захисту населення Олександр Борода, начальник служби у справах дітей Людмила Веремій, методист відділу освіти, молоді та спорту Олена Кононихіна, заступник начальника Токмацького міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції району Олександр Палений.

Як зазначила начальник РЦСССДМ Ілона Щипенко, станом на 21.05.2014 на соціальному супроводі спеціалізованого формування «Служба соціальної підтримки сім’ї» Чернігівського РЦСССДМ перебувало 38 сімей і 11 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. У зв’язку з тим, що план соціального супроводу не виконано в повному обсязі, було внесено пропозицію продовжити супровід 38 сімей і 1 особи до подолання ними складних життєвих обставин. За результатами соціальних інспектувань з-під індивідуального соціального супроводу було знято 10 осіб.


Станом на 24.04.2014 на обліку в Банку даних сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах Чернігівського РЦСССДМ перебувало 13 осіб і 182 сім’ї, у яких проживає 388 дітей. З початку року, станом на 21.05.2014, здійснено 363 соціальних інспектування. Проінспектовано 223 сім’ї. За результатами інспектувань з Банку даних рішенням комісії було виведено 24 особи та сімей; введено у Банк даних 2 особи.