флаг

Новини

Виплата соціальної допомоги – тимчасова підтримка державою сімей, які опинилися в скруті
Чергове засідання комісії по розгляду питань з призначення деяких видів соціальної допомоги відбулося 23.05.2014 в районній державній адміністрації.

Провів комісію заступник голови Чернігівської РДА Віктор Сапальов, за участі представників управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, юридичного відділу РДА, дільничного інспектора РВ.

Усього комісією було розглянуто 5 звернень від малозабезпечених багатодітних родин з Чернігівки, Новополтавки, Новоказанкуватого, Салтичії, Обіточного. Позитивну відповідь отримало 4 сім’ї. Їх усіх було попереджено, що дана допомога – тимчасова, й родини мають шукати додаткові джерела для існування, позаяк через півроку справи переглядатимуть і, можливо, рішенням комісії соціальна допомога може виплачуватися у неповному обсязі чи не виплачуватися взагалі. Приміром, одній із заявниць у виплаті цього разу було відмовлено через невиконання рекомендацій комісії.

Також було розглянуто одну справу про призначення субсидії. Рішення комісії було негативним через порушення заявницею правил подачі документів.