флаг

Новини

Представники ЗОДА ділилися досвідом налагодження взаємодії між владою та громадськістю
Навчально-методичний семінар з питань розвитку громадянського суспільства під головуванням виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Віктора Сапальова відбувся 20.05.2014 у залі засідань РДА. Участь у семінарі взяли голова районної ради Олександр Романчук, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко й радник голови облдержадміністрації Наталія Заболотна.

На захід були запрошені керівники місцевих осередків політичних партій, громадських організацій, органів самоорганізації населення, представники козацьких формувань, керівники органів місцевого самоврядування, ЗМІ.


Серед питань, що обговорювалися – пріоритетні напрямки роботи облдержадміністрації, досвід налагодження комунікації між владою та громадськістю, форми та методи участі громадськості у контролі за діями влади, шляхи активізації роботи громадськості тощо.

Представники центрального органу виконавчої влади відповіли на чисельні запитання присутніх. Жителів району найбільше цікавили перспективи розвитку територій.

Голова Комітету при райдержадміністрації за діями влади Ольга Ставицька закликала ініціативних громадян долучатися до новоствореної громадської організації «Громадський контроль» та роздала листівки із закликом не ігнорувати виборів. Вона також висловила сподівання, що обласна влада почує про проблеми селян, що стане першим кроком до їх вирішення.

Наталія Заболотна та Олександр Зубченко також презентували районній бібліотеці книги Олександра Авдєєнка «Запорожський князь Мамай» (книга видана накладом 10 тис. примірників за підтримки голови ОДА Валерія Баранова); ознайомилися з ходом підготовки до виборів на одній із виборчих дільниць району.