флаг

Новини

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації

 27 березня під керівництвом голови РДА Василя Попюка в Чернігівській районній державній адміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації.

В засіданні прийняли участь голова селищної ради Віталій Манич, заступник голови районної ради Владислав Лебедь, керівник апарату РДА Богдан Ткаченко, керівники структурних підрозділів районної адміністрації, керівники установ та організацій району.

На початку засідання Василь Попюк повідомив присутніх про запровадження надзвичайної ситуації в усіх регіонах України та ознайомив з постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 №239 та рішенням обласної регіональної комісії з ТЕБ та НС.

Представники селищної ради, медичних закладів району, районного управління Держпродспоживслужби та лабораторного центру МОЗ України, відділення поліції, МЧС доповіли про виконання раніше наданих комісійних доручень та стан забезпеченості тестами для виявлення коронавірусу, ліками, засобами індивідуального захисту для працівників.

Окремо члени комісії заслухали доповіді про алгоритм взаємодії та готовність до прийняття пацієнтів медичною базою у разі виявлення коронавірусу на території району, а також про хід перевірки торговельних точок району на дотримання визначених санітарних та протиепідемічних заходів.

За підсумками обговорення, Василь Попюк надав низку доручень присутнім щодо забезпечення неухильного дотримання всіма установами та організаціями району, торговельними закладами санітарних та протиепідемічних норм; необхідності забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту; необхідності додержання медичними закладами визначеного часу роботи медперсоналу. Голова РДА попередив про те, що кожен виявлений факт порушення буде винесено на чергове засідання комісії з ТЕБ та НС та розглядатися згідно норм чинного законодавства.