флаг

Новини

Запорізькі рятувальники проводять оповіщення громадян про небезпеку коронавірусу

На території Запорізької області рятувальники ДСНС організували курсування автомобілів оперативно-рятувальної служби, обладнаних гучномовними пристроями. Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області, автомобілі курсують вулицями населених пунктів та здійснюють інформування людей про правила їх поведінки в даний період. 

Ці заходи спрямовані на запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією.

Рятувальники нагадують: у зв’язку з карантином громадянам наполегливо рекомендується без гострої  необхідності не залишати місця проживання. Не виходьте на вулицю без нагальної потреби; не відвідуйте місця скупчення людей; під час перебування на вулиці одягайте захисні маски, зберігайте дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри; дотримуйтесь заходів особистої гігієни; подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Такі заходи застосовують у всіх областях України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю