флаг

Новини

Всі підозрілі випадки захворювання на коронавірус в Запорізькій області перевіряють медики

У Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляють про стан поширення на території Запорізької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

У Запорізькій області станом на 22 березня 18 осіб з підозрою на коронавірус (3 за минулу добу), 13 з них находяться в інфекційних стаціонарах, 5 знаходяться в ізоляції вдома під наглядом медичних працівників первинної ланки. 

За даними Міністерства охорони здоров’я, за станом на 10.00 22 березня в Україні 47 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 6 нових випадків, усі вони - у м. Київ.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Чернівецька область - 25 випадків (1 летальний, 1 одужання), Житомирська область - 2 випадки (1 летальний), Київська область - 4 випадки, Донецька область - 1 випадок, Дніпропетровська область - 2 випадки, Івано-Франківська область - 2 випадки (1 летальний), Львівська область -1 випадок, Тернопільська область - 1 випадок, м. Київ - 9 випадків.

Медики нагадують, що при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома, самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування. 

На сайті Запорізької обласної державної адміністрації з’явився розділ «Все про коронавірус». Тут ви можете знайти офіційні джерела інформації, пам’ятки про самоізоляцію та профілактичні заходи, оперативну інформацію щодо стану захворюваності на COVID-19 в Запорізькій області, Україні, світі. 

В області працює цілодобовий штаб. З будь-яких питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію за номером: 0-800-503-508.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю