флаг

Новини

Щодня у заклади охорони здоров’я з підозрою на зараження коронавірусом звертаються запоріжці

У Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляють про стан поширення на території Запорізької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

За станом на ранок 21 березня в закладах охорони здоров'я області дев’ять пацієнтів з підозрою на зараження коронавірусом очікують лабораторного підтвердження, з них шістьох земляків госпіталізовано до інфекційного стаціонару.

За минулу добу госпіталізовано ще трьох пацієнтів, які прибули з країни, яка ендемічна на захворювання коронавірусом. На цей час пацієнти проходять обстеження. Два пацієнти заходяться на самоізоляції.

За даними Міністерства охорони здоров’я, на ранок 21 березня в Україні лабораторно підтверджений 41 випадок COVID-19. На жаль, три з них летальні. Один пацієнт із Чернівців одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 15 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена: у Чернівецькій (25 випадків), Житомирській (2 випадки), Київській (3), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1), Харківській (1) областях та три випадки у м. Київ. 

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Упродовж 20 березня до Центру громадського здоров’я надійшло 80 підозр на COVID-19. Усього з початку 2020 року надійшло 450 повідомлень про підозру на COVID-19.

Важливо! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування. 

На сайті Запорізької обласної державної адміністрації з’явився розділ «Все про коронавірус». Тут ви можете знайти офіційні джерела інформації, пам’ятки про самоізоляцію та профілактичні заходи, оперативну інформацію щодо стану захворюваності на COVID-19 в Запорізькій області, Україні, світі. 

В області працює цілодобовий штаб. З будь-яких питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію за номером: 0-800-503-508.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю