флаг

Новини

До місцевих бюджетів з початку року надійшло майже 166 мільйонів плати за землю

До місцевих бюджетів Запорізького регіону за два місяці надійшло 165 мільйонів 600 тисяч гривень плати за землю. За інформацією Головного управління ДПС в області, рівень сплати у порівнянні з січнем-лютим 2019 року зріс на 5,2 мільйони або на 3,2%.

Зокрема, від підприємств, установ і організацій надійшло 147,2 мільйони гривень плати за землю, що на 4,4 мільйони більше, ніж торік. Від підприємців – 18,4 мільйони, це на 811 тисяч перевищило минулорічний показник.

У січні-лютому суб'єкти господарювання і мешканці м. Запоріжжя спрямували до бюджету міста 61,5 мільйони, енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські землекористувачі сплатили до скарбниць 22,5 мільйони, бердянські й приморські – 14,7 мільйона, мелітопольські і веселівські – 14,5 мільйона, пологівські, більмацькі та розівські – майже 11 мільйонів, якимівські та приазовські – 8,8 мільйона, оріхівські та гуляйпільські – 8,7 мільйона тощо.

Наразі до органів ДПС області 8707 СГД-юридичних осіб надіслали декларації з плати за землю (із земельного податку – 4926, орендної плати – 3781). Громадянам, які володіють або орендують земельні ділянки, фахівці податкової служби регіону сформували майже 4300 податкових повідомлень-рішень із податковими зобов'язаннями.

Стосовно трьох юридичних осіб, які мають заборгованість з плати за землю, до місцевих рад направлені звернення щодо вилучення земельних ділянок та перерозподілу їх між платоспроможними суб'єктами господарювання.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю