флаг

Новини

Фахівці роз’яснили підліткам наслідки протиправних дій
З метою профілактики правопорушень, негативних явищ у молодіжному середовищі, попередження про відповідальність за скоєння протиправних дій спеціалістами служби у справах дітей у залі засідань Чернігівської райдержадміністрації були проведені збори з неповнолітніми.

На зборах були присутні 18 підлітків, які перебувають на профілактичному обліку в КМСД Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області, у кримінально-виконавчій інспекції та на внутришкільному обліку в навчальних закладах за скоєння правопорушень і злочинів.

На зустріч були запрошені суддя Чернігівського районного суду Запорізької області Н.М. Пода, лікар-нарколог Чернігівської ЦРЛ С.М. Залозний, начальник районного управління юстиції у Запорізькій області І.В. Усенко, ст. інспектор КВІ у Чернігівському районі Кириченко В.В., оперуповноважений КМСД Чернігівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області М.А. Авраменко. Провела збори начальник служби у справах дітей Л.С. Веремій.


Під час зустрічі присутнім було роз’яснено особливості судочинства України по відношенню до неповнолітніх правопорушників, види кримінальної відповідальності неповнолітніх. Порушувалося питання шкідливості впливу алкоголю на формування підліткового організму, під час висвітлення якого присутні переглянули відеопрезенацію «Великі актори, співаки та письменники, які загинули від шкідливих звичок». Також підліткам було надано інформацію щодо профілактики правопорушень, негативних явищ у молодіжному середовищі, відповідальність про скоєння протиправних дій та наслідки ухилення від відбування покарання не пов’язаного з позбавленням волі.