флаг

Новини

Дотримання правил особистої гігієни та відповідальне ставлення до оточуючих – головні правила для працівників, які продовжують роботу на підприємствах

Не усі жителі області мають можливість перейти на віддалену роботу та продовжувати її з дому. Існують певні спеціальності та фахи, які потребують робітникам бути присутнім безпосередньо на місці роботи.

У зв’язку із цим, обласний лабораторний центр МОЗ України підготував для фахівців, що продовжують роботу на підприємствах, в установах, організаціях пам’ятку заходів профілактики гострого респіраторного захворювання, спричиненого COVID-19.

Для профілактики захворювань, спричинених новим коронавірусом, слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

  • Працівники із симптомами гострих респіраторних захворювань мають повідомити свого керівника та залишатися вдома.
  • Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому.
  • Варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення.
  • Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд.
  • Під час кашлю та чхання необхідно прикривати рот і ніс паперовою хустинкою; уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.
  • Якщо людина має підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше необхідно звернутись до лікаря та повідомити йому про попередні історії подорожей.
  • Не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.
  • Дотримуйтесь особистої гігієни, санітарно-гігієнічних вимог у службових приміщеннях: параметрів регламентованого мікроклімату з проведенням частого провітрювання приміщень (кожні 3 години по 15 хвилин та впровадження в кінці робочого дня додаткового вологого прибирання із використанням дезінфекційних засобів з наступним провітрюванням приміщень; проводити обробку поверхонь, місць контакту рук (ручки дверей, місця сидіння, раковини, інформаційні стійки тощо) спиртовмісними дезінфекційними засобами з мінімальним терміном експозиції відповідно до інструкції.
  • Проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу із співробітниками щодо доцільності ведення здорового способу життя для підвищення загальної опірності організму.
  • В усіх санітарних приміщеннях мають бути засоби гігієни  рук (мило рідке/брускове) для дотримання правил особистої гігієни.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю