флаг

Новини

Нового начальника призначено  в Чернігівському відділенні  поліції ГУНП в Запорізькій області.

     25 лютого, заступник начальника ГУНП в Запорізькій області полковник поліції Павло Карабута представив нового очільника Чернігівського відділення поліції. Ним став підполковник поліції Артур Лезинський, який до цього працював на посаді начальника Новомиколаївського відділення.

     У заході взяли участь голова Чернігівської районної державної адміністрації Василь Попюк, керівник місцевої прокуратури та об’єднаної територіальної громади. Вони  висловили сподівання на успішну співпрацю з новим начальником поліції та побажали професійних успіхів на посаді.

     Павло Карабута звернув увагу особового складу на своєчасне реагування  на заяви та повідомлення громадян. Він зазначив, що останнім часом рівень довіри до Національної поліції зростає саме завдяки оперативному реагуванню поліції.

      Голова Чернігівської РДА Василь Попюк, під час свого виступу   зазначив: «Я переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку районної адміністрації, колектив Чернігівського відділення поліції на чолі з новопризначеним очільником  з честю виконуватимете поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в державі і в нашому районі».